Domowe sposoby na trądzik

Domowe sposoby na trądzik

Dzisiaj postanowiłem zebrać trzy ogromnie skuteczne domowe sposoby na trądzik. Dzięki nim byłem w stanie w umiarkowany sposób kontrolować wyskakujące już krosty. No, ale przejdźmy do rzeczy…

Oto lista domowych sposobów, z których korzystałem oraz skuteczność każdego z nich:

 1. Miód

Miód

„Miód to bardzo dobry sposób na trądzik. Pomaga w usuwaniu plam na skórze, które są związane z bliznami potrądzikowymi. Kiedy czujesz na swojej twarzy swędzenie spowodowane trądzikiem, możesz zastosować maseczkę właśnie z miodu.”
Domowy sposób na trądzik – miód>> OTO RANKING SKUTECZNOŚCI TYCH SPOSOBÓW <<

 2. Zioła

Zioła

„Napary przygotowywane na ziołach są uzywane do przemywania skóry oraz kompresów stosowanych bezpośrednio na miejsce skórne. Są to sposoby od dawna znane (w Chinach, Indiach i Afryce) m.in. ze swoich właściwości antybakteryjnych.”
Domowy sposób na trądzik – zioła

 3. Drożdze

Drożdze

„Drożdże od dawien dawna były uważane za dobry środek przeciw bliznom trądzikowym, a także w leczeniu zmian skórnych. Drożdże przyczyniają się do zwiększenia zawartości tlenu w komórkach skóry.”
Domowy sposób na trądzik – drożdze

Powiązane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>